Настільна гра Манчкін. (укр)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
400 грн.

Купити в один клік

"Манчкін" - легендарна дуже весела і азартна гра, яка має безліч шанувальників.

03-000098

Характеристики

Вік
Від 12 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
українська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Манчкін " - одна з найпопулярнішних настільних азартних ігор. Вона видається майже 20-ю мовами. Манчкін - гра-пародія, і грають в неї тільки ті, у кого достатньо почуття гумору. Гравці потрапляють до підземілля, де їм доведеться зустрітися з безліччю дивовижних створінь та предметів. Найголовніше - у цій грі можна брехати, красти, гантажувати своїх суперників.

Сергія "Манчкін" має 20 розширень та доповнень - тому грати у ""Манчкіна" можна безкінечно.

У наборі: 168 карт

1 кубик

правила гри