Настільна гра Колонизаторы (базовая игра) (рос)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Недостатньо товарів в наявності

Экономічна стратегія "Колонізатори" ( Трете видання) - культова  гра для дорослих і дітей. Острів Катан чекає нових мешканців! 

03-000094

Характеристики

Вік
Від 10 років
Час гри
60 - 90 хв
Кількість гравців
Від 4 гравців

Спеціальні посилання

Ласкаво просимо до острова Катана! Він складається з 19 областей різного ландшафту, які багаті на різну сировину, і лише пустеля не приносить прибутку.

Гравцям доведеться будувати власні колонії, використовуючи усі можливості, що надає сценарій - сировину, будівництво, торгівлю і власний розум та логічне мислення. Ігрове поле складеться з шестикутних жетонів-гексів з різними видами ландшафту. Кожен гекс надає гравцям базові можливості для розвитку власної колонії.

Гра "Колонізатори" має цілу низки доповнень та розширень для більшої кількості гравців.

У набір входять:

19 гексов ландшафту

95 карток сировини

25 карток розвитку

4 карти цін будівництва

96 фігур міст

6 морських частин 

фішка-розбійник

18 номерних жетонів

2 кубика

правилагри