Настільна гра Цитаделі 2016 Игромаг

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
761 грн.

Купити в один клік

Нове українське перевидання супер-популярної гри "Цитаделі". Нові ілюстрації, нові персонажі, нові можливості для гравців. Незмінними лишаються емоції, інтрига і задоволення від гри.

Игромаг
03-000093

Характеристики

Вік
Від 10 років
Час гри
40 - 60 хв
Мова
українська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Перевидання 2016 року гри "Цитаделі"  - це справжній шедевр. Нові яскраві ілюстрації, 9 доповнень «The Dark City», і 10 додаткових персонажів із новими унікальними вмінням. Правила практично не змінилися, гравцям належить будувати власний квартал із палацами, тавернами та храмами. Той чий квартал буде самим розкішним - переможець гри.

В наборі:

27 карт персонажів

84 карти кварталів

6 пам"яток

30 пластикових монет

платистикова корона

правила гри

Вам також може сподобатися