Настільна гра Доббль (Dobble) Аsmodee

  • Розпродаж!
  • -47,00 ₴
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
329,00 ₴
282,00 ₴ Заощаджуєте 47,00 ₴

Купити в один клік

Настільна гра "Доббль" - улюблена розвага дітей. Там де є "Доббль" - немає суму!

Аsmodee
03-000008

Характеристики

Вік
Від 4 років
Час гри
до 20 хв
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Відео огляд Dobble


Як грати в Доббль


Гра "Доббль" (Dobble) є найпопулярнішою дитячою настільною грою.

Правила гри у Доббль дуже прості. До комплекту входять 55 карток, на які нанесені по 8 однакових зображень, що відрізняються лише кольором та розміром. Будь-які картки обов"язково мають однакові зображення. І навіть якщо здається, що їх там немає, достатньо уважно придивитися, і - ось же вони!.. Тепер потрібно голосно вигукнути - листок! квітка! рука! і накрити верхню картку своєю. Зробити це необхідно раніше суперника.

Правилами гри перебдачено проведнення 5 варіантів міні-турніров.

Вам також може сподобатися