Настільна гра Маленький червоний капелюшок Smart Games

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
699 грн.

Купити в один клік

Як дійти до бабусиного будиночка і уникнути злого Вовка? Допоможіть маленькій Червоній Шапочці!

Smart Games
03-000082

Характеристики

Вік
Від 2 років
Розвиває навички
логічне мислення
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 1 гравців

Спеціальні посилання

Прекрасна настільна гра-головоломка "Маленький Червоний Капелюшок".

Допоможіть маленькій героїні дійти до бабусиного будиночка та уникнути злого Вовка! 

У цій грі 48 завдань (24 з Вовоком і 24 без Вовка),я кі викладені у буклеті. Усі завдання мають 4 рівня складності, тому грати у цю гру можуть і початкіці від 4 років і досвідчені гравці. Дорослим ця гра теж буде дуже цікава, адже бельгійська фірма Смарт Гейм спеціалізується на іграх для розвитку логіки дл усіх вікових категорій.

Усі елементи гри дуже високої якості.

У наборі: 5 деталей с дорожками; 2 фігурки, 3 дерева, 1 будиночок ; буклет с 48 заданиями, книжка-казка із картинками.

Вам також може сподобатися