Настільна гра Збери букет

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
440 грн.

Купити в один клік

Яскрава та корисна німецька гра для тренування пам"яті у малюків.

03-000080

Характеристики

Вік
Від 3 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
пам'ять
Мова
мовно незалежна

Спеціальні посилання

Яскрава і корисна гра "Собери букет" требнує пам"ять і навчає малюків поняттям "колір" та "форма", а також розвиває логіку та увагу, адже грати доведеться "всліпу".

У наборі для гри - великі дерев"яні квіточки різних кольорів, а деякі з них - з комашками, і їх не можна використовувати для майбутньго букета. Завдання малюків -  кидати кубік і шукати квіточку відповідного кольору, запам"ятовуючи кольори інших квіточок

У наборі:

16 дере"яних квіточок та кубик.