Настільна гра Тутті Фрутті (Tutti Frutti) (рос)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
290 грн.

Купити в один клік

Проста гра на розвиток уваги та концентрації у малюків. Збираємо фрукти парами!

03-000079

Характеристики

Вік
Від 4 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
координація рухів
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Гра підходить для малюків від 4 років.

Запакована у зручну яскраву металеву коробку.

Правила дуже прості: усі двосторонні жетони викладаються посередині стола. Завдання гравців - схопити перший-ліпший жетон і швидко знайти до нього пару. Парні жетони потрібно складати стопкою на столі. Пошуки жетонів гравці роблять одночасно. В кінці гри усі стовбчики перевіряються на помилки.

Чий стовбчик жетонів вищий, той і переміг у гри.