Настільна гра Difference (рос)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
288 грн.

Купити в один клік

Хто швидше знайде відмінності на картах? Чудова французька гра на тренування у дітей уважності на концентрації.

03-000077

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
увага

Спеціальні посилання

Завдання у французькій грі "Difference" полягає у пошуку відмінностей на начебто однакових зображеннях. Але зробити це непросто! Кожна картина існує у 25 варіантах, і у кожній парі по 2 відмінності.

Картинки для гри "Difference"дуже яскраві і цікаві, з багатьма дрібними деталями,  їх малювали чотири талановиті художники.

Гра тренує увагу та концентрацію.

У наборі входять:

50 двосторонніх карток із відмінностями.