Настільна гра Бумеранг

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
320 грн.

Купити в один клік

Вперед! За кенгуру, вомбатами та іншими дивовижними австралійськими тваринами! будьте уважні, адже поряд з вами може полювати ваш суперник.

03-000076

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
40 - 60 хв
Розвиває навички
логічне мислення
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 3 гравців

Спеціальні посилання

Оригінальна азартна гра "Бумеранг" зробить гравців справжніми австарлійськими мисливцями. У кожного з них буде власний бумеранг! Полювати треба на кенргуру, броненосців, рідких ящерок. Кожен мисливець може шукати тварин тільки у своєму лісі, а тварини можуть ховатися у різних лісах.

Гравціцм потрібно не лише полювати на тварин, але й намагатися перемогти конкурентів.

У складі гри Бумеранг:

54 карти тварин,

60 жетонів бумерангів,

25 жетонів мисливських угіддь,

правила гри.