Настільна гра Home Sweet Home

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
270 грн.

Купити в один клік

Весела і яскрава гра для малюків. Допоможіть кожному з морських мешканців отримати власний будиночок.

03-000070

Характеристики

Вік
Від 8 років
Розвиває навички
математичні здібності

Спеціальні посилання

Гра "Home Sweet Home" ще називається " Морський коктейль", тому що оформлена у морському стилі. Це компактна яскрава гра у гарній металевій коробці.

Правила прості - необхідно розселити кожного морського мешканця в окремий будиночок, тому що  краби та восьминоги не будуть жити разом.

Гра розвиває у дітей логіку та вміння усно рахувати.

У наборі:

30 карт восміногів

30 карт крабів

20 карт підводного дзвона

правила гри 

Вам також може сподобатися