Настільна гра Падающая башня (рос)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
313 грн.

Купити в один клік

Хто самий спритний? Хто зможе побудувати велику вежу, щоб вона не впала?

03-000068

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
координація рухів
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 1 гравців

Спеціальні посилання

"Падающая башня" чудова гра для усієї родини, трошки схожа на замениту "Дженгу".

Кидаємо кубик та переставляємо колони відповідного кольору. Мета - побудувати вежу як можна вище. Головне - вежа не повинна розсипатися!

Гра тренує у дітей моторику та реакцію.

На початку гри побудуте вежу з 6 кілець та 7 рівней. Розміститьна них 10 колон. Гравець кидає кубик, і обережно перставляє на верхне кільце колону відповідного кольору.

У наборі:

13 кілець

60 колон

правила гри