Настільна гра Кря - Дедукція Smart Games

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
249,00 ₴

Купити в один клік

Маленькі каченята поспішають за мамою-качкою і намагаються не загубитися по дорозі. Допоможіть родині качок завжди бути разом!

03-000067

Характеристики

Вік
Від 6 років
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 1 гравців

Спеціальні посилання

Чудова магнітна головоломка від Smart Games у зручній дорожній упаковці допоможе дітям розвивати логіку та розважить дорослих.

У комплекті є книжка із завданнями 4 ступенів складності. При рішення завдань потрібно враховувати цифрову послідовність каченят, а також їх колір.

Кожне завдання має лише 1 варіант рішення.

Вам також може сподобатися