Настільна гра Містеріум IGames

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
780 грн.

Купити в один клік

Ви любите розгадувати містичні загадки? Вам подобається гра "Діксіт"? Тоді гра "Містеріум" це те, що вам потрібно!

IGames
03-000061

Характеристики

Вік
Від 10 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
українська
Кількість гравців
Від 12 гравців

Спеціальні посилання

Гра "Містеріум" побудована на принципі знаменитої гри "Діксіт" - розгадуванні асоціацій, але з оригінальним сценарієм.

Учасникам гри доведеться ров'язати таємницю злочину, що відбувся багато років назад. Один з гравців буде виконувати роль привида, а інші стануть екстрасенсами, які спілкуватимуться з привидом за допомогою асоціативних карт. На розгадку дається лише 7 днів. Привид буде намагатися пояснити екстрасенсам, що відбулося у трагічний день і виявити справжнього вбивцю.

До складу гри "Містеріум" входять:

- 84 карти снів

- 54 карти екстрасенсів

- 54 карти привидів

- 6 магічних куль

-12 жетонів екстрасенсів

-1 планшет календаря

-1 маркер дня

- правила гри ( рус і укр мова)

 

Вам також може сподобатися