Настільна гра Фрукто 10 (рос) (Банда Умников)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
215 грн.

Купити в один клік

Кокос - до кокосу, малину- до малини, збираємо жетони парами!

03-000060

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
математичні здібності
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Навчальна розвиваюча карткова гра "Фрукто 10" знайомить гравців з простими математичними діями: складанням та відніманням. Для того, щоб знайти на картах однакові фрукти, дітям прийдеться рахувати до 10 і порівнювати суми. 

Гра чимось подібна на знаменитий "Доббль", але не тільки розважає, але й навчає!Правила дозволяють грати у декілька варіантів гри.

Вам також може сподобатися

Reviews