Настільна гра Каркасон. Королівский подарунок (рос) Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 250,00 ₴

Купити в один клік

Вам потрібна гарна настільна гра, яка підходить і для дітей і для дорослих, і для новачків і для профі? Беріть "Каркассон"!

03-000059

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Каркассон - одна з найвідоміших у світі будівельних стратегій. Гравці виступають і ролі феодалів, які розширються свої володіння, розвивають землі та дороги, будують міста та монастирі.

Площі власних земель розширюються за рахунок маленьких квадратів ( тайлів), які повинні доповнювати вже створену ігрову карту.

У набір "Каркассон. Королевский подарок" крім базовой версии входять декілька доповнень:

"Таверны и соборы" дозволяють збільшити прибуток з доріг та міст. 

"Торговцы и строители" додають у гру товари, і дозволяють гравцям ходити декілька разів підряд.

"Аббат и мер"додає цікаві тайли місцевості, за допомогою яких можна проводити дороги через міста, не з"з'єднуючи їх.

"Король" дозволяє гравцям заробляти бонуси на завершенні будівництва самих великих міст та самих довгих доріг.

Вам також може сподобатися