Настільна гра Каркасон. Королівский подарунок (рос)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 250 грн.

Купити в один клік

Вам потрібна гарна настільна гра, яка підходить і для дітей і для дорослих, і для новачків і для профі? Беріть "Каркассон"!

03-000059

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Каркассон - одна з найвідоміших у світі будівельних стратегій. Гравці виступають і ролі феодалів, які розширються свої володіння, розвивають землі та дороги, будують міста та монастирі.

Площі власних земель розширюються за рахунок маленьких квадратів ( тайлів), які повинні доповнювати вже створену ігрову карту.

У набір "Каркассон. Королевский подарок" крім базовой версии входять декілька доповнень:

"Таверны и соборы" дозволяють збільшити прибуток з доріг та міст. 

"Торговцы и строители" додають у гру товари, і дозволяють гравцям ходити декілька разів підряд.

"Аббат и мер"додає цікаві тайли місцевості, за допомогою яких можна проводити дороги через міста, не з"з'єднуючи їх.

"Король" дозволяє гравцям заробляти бонуси на завершенні будівництва самих великих міст та самих довгих доріг.