Настільна гра Квиток на потяг: Європа (Ticket to Ride) Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 500 грн.

Купити в один клік

Побудуйте найкращу транспортну мережу в Європі! Ви можете використовувати залізничні колії, пароми, пакгаузи та вокзали. Це так захоплююче.

Мир хобби
03-000058

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
логічне мислення
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Квиток на потяг. Європа" самостійна гра знаменитої серії "Ticket to ride".

Гравці будуть прокладати залізничні маршрути між населеними пунктами Європи. Але тепер в розпорядженні гравців є не тільки про залізничні колії!

Ви зможете використовувати поромні переправи, будувати тонелі  і зводити залізничні станції. Марштури включають Київ, Харків і Севастополь. Нове видання має ряд виправлень і поліпшень.

З'єднайте міста Європи єдиною транспортною мережею!

У набір гри входять:

Ігрове поле,

240 пластикових вагончиків 15 станцій

110 карт складів

46 карт маршрутів

5 маркерів підрахунку очок правила гри