Настільна гра Куроліси (рос) Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
185,00 ₴

Купити в один клік

Хтось кожної ночі викрадає курчат з курника! Мабуть це лисиці. Але як здогадатися - хто з гравців - лисиця, а хто - курочка чи півник?

03-000054

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
аналітичне мислення
Кількість гравців
Від 4 гравців

Спеціальні посилання

Гра "Куролиси" дуже схожа на гру "Мафія".

Але персонажі у грі дитячі -  курчата, півник і курочки,  бабуся, її онук і звичайно лисиці. Ролі у гри роздаються таємно, і лише ведучий гри  Кіт та лисиці знають один одного. Лисиці хочуть красти курчат, а добрі персонажі мають цьому запобігти.

Гра обов"язково сподобається тим, хто грав у "Мафію"

У наборі:

20 карт персонажів

правила гри