Настільна гра Будиночок на дереві IGames

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
246 грн.

Купити в один клік

Будуємо на дереві будиночок! І потрібно дуже постаратися, щоб він не впав!

IGames
03-000053

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Будиночок на дереві" - чудова гра, в якій нам належить вибудовувати кімнати прямо на гілках, з'єднувати їх між собою і балансувати, щоб дерево не впало.

Будиночок буде будується за допомогою карт, а рівновага перевірятися за допомогою спеціального балансира. Кімнати одного кольору повинні стикатися, і важливо не заблокувати жодну з кімнат.

Зручна металева коробка.

У набір гри входять:

- 72 карти кімнат

- 4 карти стовбурів

- 8 дерев'яних фішок

- 3 карти для поля підрахунку переможних очок

- 6 карт підрахунку

- 4 карти умов

- правила гри