Настільна гра Діксіт Одіссея (Dixit: Odyssey) Аsmodee

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Товар відсутній, але незабаром появиться у продажу

Тепер у знаменитий Діксіт може грати одночасно до 12 гравців!

Аsmodee
03-000052

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 3 гравців

Спеціальні посилання

"Діксіт Одіссея" (Dixit Odyssey) - є самостійним додатком до популярної гри Діксіт, але розрахована вона на більшу кількість гравців ( до 12). Грати можна при наявності парної кількості учасників.

У "Діксіт Одісею" можна грати як в окрему гру, або змішувати її карти з картами додатків, що зробить процес ще цікавішим. 

У наборі:

84 карти

12 дерев"яних кроликів

12 карток для голосування

24 маркера для голосування

правила  гри

Гра Діксіт - чудова розвага для сімейного вечора, або вечірки.

Вам також може сподобатися