Настільна гра НЛО Фермер Granna

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
399 грн.

Купити в один клік

Космічне продовження знаменитої гри "Суперфермер". На вашій планеті дуже необхідні земні тварини!

03-000045

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
увага
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Космічний варіант гри "Суперфермер" - весела гра, спрямована на тренування пам'яті.

Гравці стають космічними прибульцями, які хочуть відправити земних корів, коней та овечок на свою планету. От тільки вовки там не потрібні!

Правила гри дуже прості і легко пояснюються діткам - жетони із зображенням тварин накриваються фігурками літаючих тарілок. Важливо - запам'ятати - яка тваринка ховається під якою тарілкою! Потім прибульці починають швидко забирати тварин собі, намагаючись набрати або три різних тварини, або по три однакових.

У наборі:

54 жетони з зображенням тварин

12 космічних кораблів

4 космічні бази

жетон початку гри

правила гри

Вам також може сподобатися