Настільна гра Уно (Uno) (рос) Mattel

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
168 грн.

Купити в один клік

"Уно " UNO весела, проста і швидка гра, в яку із задовленням грають діти. Маленька і зручна коробочка дозволяє грати в "Уно" де завгодно.

Mattel
03-000042

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
логічне мислення
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Уно" популярна карткова гра, яку вигадали в Америці у 1971 році. З того часу ця гра входить у топи самих улюблених дитячих карткових ігор. Вона проста, дуже швидка азартна. У грі постійно змінюється напрямок ходів, але мета залишається незмінною - необхідно як можна швидше позбутися своїх карт, а коли на руках залишаться лише 1 карта, треба голосно викрикнути ""Уно!"

В наборе:

108 карт

правила гри

Вам також може сподобатися