Настільна гра Барабашка (Geistesblitz) Amigo

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Недостатньо товарів в наявності

Головне у цій грі - першому схопити Сіру Мишку, Синю Книжку або Зелену Пляшечку. А маленький привід Барабашка спробує вам заважати!

Amigo
03-000039

Характеристики

Вік
Від 4 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
увага
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Популярна і дуже смішна гра "Барабашка", яка розвиває у дітей увагу, швидкість і реакцію. На столі викладаються и 5 кольорових предметів, та набір карток із зображеннями цих предметів, але їх кольори змінені. 

Дітям необхідно бути дуже уважними, щоб швидко визначити ознаку, по якій зображення відповідає реальному предмету, та схопити його першим.

Гра проста, але дуже азартна. Дорослі грають в неї з не меншим задоволенням ніж діти.

У наборі:

правила  гри

набір карт

дерев'яні фігурки: Мишка, Книжка, Пляшечка, Крісло, Барабашка

Вам також може сподобатися