Настільна гра Турбосчет Форсаж (рос) Банда Умников

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
210 грн.

Купити в один клік

Настільна гра "Турбосчет Форсаж" від "Банди умников". Рахуємо пташок, їжаків та жабок.

03-000027

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
математичні здібності
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Турбосчет Форсаж" - укладений варіант гри "Турбосчет". Вивчаємо математичні порівняння а також додавання та віднімання.

Старі персонажі - їжачки, жабки та пташки залишилися, але розбіглися по різних картках, тому підрахувати їх стало складніше. Крім того, з'явився новий герой - хамелеон, якій маскується під інших звірів.

Правилами передбачено три варіанти складності гри.