Настільна гра Бенг! (Bang!) Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
392 грн.

Купити в один клік

Чудова гра у стилі вестерн для дорослих і дітей! Хто у цій грі Невловимий Джо, а хто - шериф?

Мир хобби
03-000025

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
40 - 60 хв
Розвиває навички
логічне мислення
Мова
російська
Кількість гравців
Від 5 гравців

Спеціальні посилання

"Бенг!" - чудова настільна гра, що входить у світовий топ найкращих настільних ігор.

Кожен гравець отримує випадкову роль, яка визначає його тактику та мету. Всього у грі 4 ролі - Шериф,Помічник Шерифа, Бандити та Ренегат ( головний Злочинець). Особливість гри у тому, що свої ролі гравці виконують таємно, крім Шерифа, який грає відкрито. Крім того, кожному гравцю видаються карти можливостей, кожен раз різні. що робить кожну гру неповторною.

У наборі:

7 карт ролей

17 карт персонажів

80 ігрових карток

7 пам"яток

7 планшетів

30 жетонів-патронів

правила гри