Настільна гра Мій маленький серп (рос) Crowd Games

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 790,00 ₴

Купити в один клік

У Казковомукоролівстві Пом живуть веселі звірі, які дуже люблять яблука. Коли приходить сезон збору врожаю, в королівстві почінаються змагання - хто збере більше всіх яблук?

03-000229

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
40 - 60 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 1 гравців

Спеціальні посилання
"Мій маленький Серп" - дитячий варіант мега-популярної гри "Серп", який зберігає стару механіку гри, але оформлений в стилі веселою і яскравою десткой казки.

У центрі ігрового поля височіє прекрасний замок. Саме туди прагнуть потрапити всі звірі, але щоб увійти в замок, потрібно зібрати 4 яблука або 4 кристала. А це непросто, адже кожен прагне до перемоги, тому що той, хто першим потрапить в замок очолить королівство Пом на цілий рік. А ще в цій грі можна весело кидатися пирогами! У грі дуже багато ігрових елементів і всі вони високої якості.

У набір гри входять:

14 мініатюр

1 керівництво з фарбування

1 лист досягнень

5 кубиків

24 яблука

24 коштовні камені

140+ інших компонентів

3-компонентний органайзер правила для багатокористувацької і одиночної гри

Вам також може сподобатися