Настільна гра Му-хрю-бе-ципл (рос) Gaga Games

  • Новий
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
181 грн.

Купити в один клік

"Му-хрю-бе-курчат" - гра для веселих компаній і дітей, яким потрібно потренуватися в нескладному, але швидкому усному рахунку.

Gaga Games
03-000210

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Розвиває навички
математичні здібності
Мова
російська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Це швидка і весела гра на швидкість підрахунку очок.

Підійде як для дитячих так і для дорослих компаній! Кожна карта з курочками, свинкам, овечками і сонечками має свій номінал. Завдання гравців - зібрати до кінця гри максимальну кількість тварин одного типу.

У набір гри входять:

40 карт тварин

50 переможних

жетонів правила

Вам також може сподобатися