Настільна гра CV. Чутки (Granna)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
299 грн.

Купити в один клік

Перед вами довгоочікуване додаток до гри "CV".

У гру додається 26 нових карт з чутками і плітками.

Тепер грати ще цікавіше!

03-000209

Характеристики

Вік
Від 10 років
Мова
українська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Завантаження

Правила игры

Завантаження (321.51k)

Додаток до популярної гри "CV" (Хід життя). У цій цікавої сімейный грі гравці проживають повний цикл життя свого персонажа від самого народження.

Мета гри залишається без змін: набрати найбільшу кількість балів, збираючи сети карт.

У доповненні "CV. Чутки" з'являються нові види карт: Карти Долі і Карти Чуток. Чутки можуть неабияк зіпсувати вашу репутацію, і не дозволять наприклад створити сім'ю або придбати нерухомість. Можна розпускати вигідні чутки про себе, або негативні чутки про своїх суперників.

Увага! Для гри обов'язково потрібна базова версія гри "CV".

У набір Доповнення CV. Чутки входять:

12 Карт Долі

12 Карт Пліток

2 Карти Цілей

16 Жетонів

блокнот

Правила гри

Вам також може сподобатися

Reviews