Настільна гра Море Хмар (рос) Gaga Games

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
741,00 ₴

Купити в один клік

Дуже симпатична і романтична гра-стратегія про життя піратів. Тільки пірати ходять не по морях, а по повітрю!

03-000208

Характеристики

Вік
Від 10 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Море хмар" (Sea of ​​Clouds) Прекрасна і добре оформленння гра-стратегія для всієї родини.

Гравці-пірати займаються звичайними піратськими справами: грабують кораблі, збирають колоди скарби або поповнюють запаси рому.

Гра триває 12 раундів. А під час кожного 5 раунду пірати можу взяти на абордаж сусіднє судно (тобто забрати здобич сусіда).

Пірати самі вирішують на якому занятті їм зосередиться. Важливо правильно планувати свої дії який, щоб до кінця гри заробити як можна більше очок.

У набір гри входять:

94 карти видобутку

65 дублонів

1 фішка корабля

4 планшета капітана

1 центральне поле

1 жетон папуги

1 фішка капелюхи

блокнот для підрахунку очок

правила гри.

Вам також може сподобатися