Настільна гра Ліхатарики. Свято Врожаю (рос) (Crowd Games)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
395 грн.

Купити в один клік

Дуже гарна гра з нескладними правилами! Запрошуємо на Свято Врожаю у Китаї, де ви будете запускати воду лотоси зі свічками, які створюють неймовірні кольорові візернуки.

Crowd Games
03-000207

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 2 гравців


Настільна гра «Ліхтарики. Свято Врожаю» - ідеальний варіант для сімейного проведення часу, для знайомства новачків зі світом настільних ігор, але вона принесе задоволення і досвідченим гравцям.

Гравцям належить перенестися в світ водяних лілій - плавучих ліхтариків і стати учасником чудового барвистого свята Середини Осені, який також називають святом Місяця і Врожаю.

У свій  хід гравець має право зробити 3 дії, одне з яких - обов'язкове: необхідно викласти на стіл один з трьох наявних у гравця на руках фрагментів озера. Викладений фрагмент дає гравцям одну або кілька карт ліхтариків.

Створюючи візерунки з цих ліхтариків, гравці отримують очки. Той, хто зібрав найбільше число очок -стає найкращим декоратором!!

Комплектація: 56 карт ліхтариків,

30 жетонів візерунків,

36 фрагментів озера,

20 жетонів заохочень,

маркер першого гравця,

4 пам'ятки, правила гри.

Вам також може сподобатися

Reviews