Настільна гра Швидерця (Speed Cup) Amigo

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
499 грн.

Купити в один клік

Настольная игра "Швидерця" (Speed Cup) - веселая игра для семьи и компании.

Amigo
03-000020

Характеристики

Вік
Від 6 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
координація рухів
Мова
мовно незалежна
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

 "Швидерця" або "Speed Cup" дуже проста, смішна і азартна гра. Здається, що скласти пірамідку з кольорових відерець зовсім нескладно, але коли це потрібно робити дуже швидко, а поряд є декілька суперників, то завдання стає складнішим!

За правилами п'ять кольорових ковпачків  необхідно розставити в правильному порядку,як зображено на картах і встигнути натиснути на дзвіночок швидше за суперника. Думаєте це просто? Спробуйте!

У наборі:

24 карти із завданнями

20 різнокоьорових відерець

1 дзвіночок

правила гри

Вам також може сподобатися