Настільна гра Мій маленький серп (Crowd Games)

  • Новий
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 790 грн.

Купити в один клік

«Мій маленький серп» - сімейна змагальна гра, в якій кожен гравець керує 2 фігурками звірів, які живуть в чарівному королівстві. Вас чекають пригоди, збір кристалів та яблук і навіть битва пирогами!

Crowd Games
03-000195

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
40 - 60 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 1 гравців
"Мій маленький серп" - це дитячий варіант відомої гри "Серп".

Дії гри «Мій маленький серп» відбуваються в казковому королівстві Пом. Гравцям пропонується взяти участь в щорічному турнірі Врожаю.

Кожне з 7 королівств відправляє своїх представників для участі в цьому турнірі. Учасники збирають кристали (уламки зірки, що впала тут багато років тому) і чарівні яблука, отримуючи за це трофеї. Переможцями стає та пара шукачів, яка завоює 4 трофея першої. Переможець стає новим правителем королівства Пом на весь наступний рік.

З цієї нескладної стратегії маленькі гравці можуть почати знайомство з настільними іграми. Спочатку кожен вибирає своє королівство (в них живуть звірі з унікальними здібностями). У свій хід гравець може зробити одне з 3 дій: подорожувати, шукати або створювати щось. Коли 2 шукача виявилися на одній клітці, їм належить захоплююча битва пирогами - хто переміг, той залишається на клітці. Свої яблука і кристали можна обміняти на трофеї, потрібні для перемоги, в головній локації гри - замку Вічного Роздолля.

Незважаючи на дух змагання, "Мій маленький серп" все одно залишається дуже доброї грою. У кожного гравця є шкала дружелюбності, всі починають з однієї і тієї ж позначки. Вона піднімається, коли ви допомагаєте іншим гравцям, і опускається, якщо ви атакуєте когось.

Комплектація:

2 буклети правил (для звичайної і одиночної гри),

лист досягнень,

керівництво з фарбування,

14 фігурок шукачів, ігрове поле,

2 диска битви пирогами,

16 жетонів поліпшень,

60 карт (пригод, заклинань, персональних здібностей),

жетон підготовки,

6 планшетів гравців,

61 картонний жетон,

7 жетонів базових таборів, 5 особливих кубиків пошуку,

24 фішки яблук,

24 фішки кристалів,

пластиковий органайзер.

Вам також може сподобатися

Reviews