Настільна гра Лоренцо Великолепный (Crowd Games)

  • Новий
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
2 150 грн.

Купити в один клік

Це спокійна стратегічна гра для 2-4 чоловік. Благородні сім'ї Флорентійської республіки під проводом Лоренцо Медічі зміцнюють свої багатство і вплив

Crowd Games
03-000194

Характеристики

Вік
Від 14 років
Час гри
більше 120 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 2 гравців
Станьте на чолі знатного флорентійського роду!

Завойовуйте нові землі, будуйте прекрасні будівлі, втілюйте в життя сміливі проекти, підтримуйте або критикуйте церква і залучайте на свій бік видатних сучасників: Леонардо да Вінчі, Нікколо Макіавеллі, Мартіна Лютера, Мікеланджело Буонаротті.

Це глибока і комплексна настільна гра з безліччю шляхів розвитку. Гра триває строго 3 періоду, кожен з яких розділений на 2 раунду, тобто за партію ви відіграєте рівно 6 раундів.

В останній фазі кожного парного раунду гравці демонструють свою лояльність Ватикану. Гравці повинні набрати встановлену кількість очок віри. Якщо очок недостатньо або гравець відмовляється підтримувати церкву, він буде підданий анафемі.

Кожен хід відкриває перед гравцями справжній простір для прийняття рішень - хочеться всього і відразу, але запас дій обмежений. До того ж, доведеться рахуватися з діями суперників і результатами кидків кубиків, які будуть визначати вплив членів вашої сім'ї на поточний хід. Природно, кубики не стануть наріжним каменем вашої стратегії - в грі є безліч способів вплинути на результат кидка, збільшивши свій вплив.

Гра включає в себе додаток «Будинки епохи Відродження», яке не тільки збільшить варіативність партій, але і дозволить насолодитися грою вп'ятьох.

В середньому на партію йде близько двох годин.

Комплектація базової гри:

ігрове поле,

4 планшета гравців,

4 планшета особистих бонусів,

3 різнокольорових кубика,

21 жетон анафеми,

4 закриваючих жетона,

16 дерев'яних маркерів,

16 наклейок,

16 фішок родичів,

12 кубиків анафеми,

96 карт розвитку (44 Х68 мм),

20 карт діячів (55 х 88 мм),

63 дерев'яних фішок ресурсів різної форми (дерево, камінь, слуги),

33 монети,

правила і пам'ятка.

Комплектація доповнення "Будинки епохи Відродження":

1 планшет гравця,

1 планшет особистих бонусів,

3 жетона анафеми,

5 фішок родичів,

5 наклейок,

4 дерев'яних маркера,

3 кубика анафеми,

48 особливих карт розвитку (44 Х68 мм),

20 карт діячів (55 х 88 мм),

30 фішок ресурсів,

накладка з консульськими привілеями,

2 накладки-модифікатора,

поле з особливою вежею,

5 жетонів аукціону,

10 жетонів сімей,

30 особливих жетонів,

3 особливих жетона віри,

правила і пам'ятка.

Вам також може сподобатися

Reviews