Настільна гра Кубарем по галактике. (Crowd Games)

  • Новий
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
1 530 грн.

Купити в один клік

«Стрімголов по Галактиці» - гра про побудову космічних імперій для 2-5 гравців, головним елементом якої є кубики. Перемагає той, хто зуміє краще розпорядитися своєю робочою армією і створити справді грандіозну імперію!

Crowd Games
03-000193

Характеристики

Вік
Від 13 років
Час гри
40 - 60 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 4 гравців
«Кубарем по галактике» - це перероблена і покращена версія гри «Боротьба за Галактику».

Протягом декількох раундів гравці розвивають галактичні цивілізації, наймаючи робітників (представлених різнокольоровими кубиками) для колонізації світів і розробки технологій (представлених жетонами). Переможцем стане той, чиї робочі, технології і світи створять найбільшу космічну імперію і принесуть більше всіх переможних очок! Новаторство.

«Кубарем по галактике» - одна з найбільш незвичайних ігор на розміщення робочих. У вигляді робочих використовуються різнокольорові кубики з унікальними значеннями, завдяки чому гравець може виконати кожен свій хід безліччю різних способів.

Всі жетони світів і технологій двосторонні: з одного боку - світ, з іншого - технологія.  Жетони дозволяють створити величезну кількість комбінацій. Завдяки всьому цьому жодна партія не буде схожа на попередні.

Гра неагресивна. У грі немає прямого впливу учасників один на одного, але є цікавий психологічний аспект. Комплектація:

5 стаканчиків для кубиків,

5 маркерів кредитів,

5 планшетів імперій,

5 планшетів фаз,

5 жетонів фаз,

9 жетонів рідних світів,

9 жетонів фракцій,

55 ігрових жетонів,

5 ширм гравців,

мішечок для жетонів,

33 фішки переможних очок,

111 кубиків,

правила гри

Вам також може сподобатися

Reviews