Настільна гра Хрещений батько. Імперія Корлеоне (Crowd Games)

  • Новий
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
2 550 грн.

Купити в один клік

Гра «Хрещений батько» - розкішна атмосферна гра-стратегія за мотивами знаменитої саги Маріо Пьюзо. Включайся в гру за контроль над Нью-Йорком!

Crowd Games
03-000192

Характеристики

Вік
Від 14 років
Час гри
60 - 90 хв
Мова
російська
Кількість гравців
Від 4 гравців



"Хрещений батько »- неймовірно атмосферна деталізована стратегія по мотивах кримінальної саги Маріо Пьюзо і її блискучою екранізації Френсіса Копполи.

Перед вами Нью-Йорк середини минулого століття з неоновими вивісками, розкішними ресторанами і бандитськими перестрілками. У боротьбі за вплив в цьому місті та за прихильність дона Корлеоне зійшлися 5 Сімей італо-американської мафії.

Кожна Сім'я отримує повний контроль над своїм районом, захопивши його силою (громили, члени клану), має в своєму розпорядженні асортиментом заборонених товарів (алкоголь, наркотики, зброю), підтримує авторитет за допомогою підкупів і щедрих поблажок Хрещеного батька. Кожен п'ять раундів необхідно віддавати частку зароблених Дон Корлеоне.

Гра чудово оформлена: барвисті ілюстрації книги правил і карток, деталізація мініатюр, стильний дизайн малюнка і, звичайно, оригінальні металеві кейси створюють особливий настрій серйозної гангстерської розбірки.

Настільна гра «Хрещений батько» поєднує кілька перевірених і налагоджених ігрових механік: продуманий менеджмент (worker placement) і правильний розподіл карт економічний забезпечать успіх, а обережність в перестрілках і бійках допоможуть зберегти цінні папери і вплив.

Комплектація:

34 високодеталізовані мініатюри,

1 мініатюра поліцейського автомобіля,

1 жетон кінської голови,

45 пластикових маркерів контролю,

5 жерстяних валіз,

1 ігрове поле,

12 жетонів справ,

32 карти нелегальних товарів,

18 карт союзників,

44 карти доручень,

120 банкнот,

правила гри.

Вам також може сподобатися

Reviews