Настільна гра Аліас (Alias) укр Tactic

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Недостатньо товарів в наявності

Настільна гра "Аліас" - пояснюємо слова на українській мові!

Tactic
03-000018

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
60 - 90 хв
Розвиває навички
фантазія
Мова
українська
Кількість гравців
Від 4 гравців

Спеціальні посилання

Відтепер улюблений "Аліас" представлений українською мовою!

У грі "Аліас" необхідно пояснювати слова, поняття, терміни. При цьому заборонено використовувати однокорінні слова. Слова для пояснення можуть бути зовсім простими або складними, і відноситися до різних сфер життя.

У "Аліас" можна грати командною, або індивідуально. Кількість гравців необмежена.

Начебто все просто, але розпочавши гру, ви здивуєтеся, як непросто буває пояснити слова, щоб вас зрозуміли, особливо, якщо час на пояснення обмежений.

У наборі:

ігрове поле

пісочний годинник

6 фішек

400 карток

правила гри

Вам також може сподобатися