Настільна гра Котосови (укр) Банда Умников

  • Новий
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
400 грн.

Купити в один клік

Котики у смужечку, а сови у цяточки. Чи навпаки? Гра для тренування уваги, вміння рахувати та просто для розваги. Гра укранською мовою.

03-000184

Характеристики

Вік
Від 4 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
математичні здібності
Мова
українська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання


У цій грі часом тяжко зрозуміти, де сова, а де - котик. Тому що тут все переплутано.

Завдання маленьких гравців - в усьому швидко розібратися. Правилами передбачені три варіанти гри: для 4, 5 та для 6 років. Малюкам достатньо кидати кубик з ознаками тварин (колір, малюнок чи тип) і швидко знаходити відповідного кота або сову на карті.

Для дітей від 5 років завдання складніше - необхідно запам'ятати усіх тварин на карті, перевернути її, кинути кубик і перелічувати ознаки тварин по пам'яті. А для дітей від 6 років у гру додаються чарівні тотеми.

Цей варіант гри вимагає великої уваги та зосередженості - адже необхідно першому схопити тотем із необхідною ознакою.

В набор гриі:

30 карт

2 кубика

3 тотема

ілюстровані правила

Вам також може сподобатися