Настільна гра Квітаріум (укр) Банда Умников

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
400,00 ₴

Купити в один клік

"Квітаріум" (Цветариум) - гра на українській мові. Допоможе вивчити таблицю множення, і розвинути стратегічне мислення. Дуже важливо виростити рівно стільки квітів, скільки замовить покупець і заробити побільше монет.

03-000183

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
до 20 хв
Розвиває навички
математичні здібності
Мова
українська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання


"Квітаріум" (Цветаріум) - цікава і барвиста гра про вирощування і продаж квітів.

А щоб досягти успіху в бізнесі, вам знадобитися вивчити правила множення.

Для дітей від 7 років використовується гра в спрощеному варіанті, вчимося множенню від 3 до 6. Розбираємося з основними принципами множення.

Для старших і правила складніше. Вчимо множення до 9 - використовуючи повну колоду карт.

Гравцям потрібно вирощувати квіти. Коли у вашому квітнику виросте стільки квітів, скільки потрібно вашому покупцеві, то продавши їх ви заробите монети.

Коли хтось із гравців накопичує потрібну кількість монет, він стає переможцем.

З цією грою діти можуть вивчити таблицю множення за декілька тижднів!

Комплектація гри:

96 карт з квітами,

30 карт з покупцями,

5 карт-пам'яток

Вам також може сподобатися