Настільна гра Сірий кардинал

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
295,00 ₴

Купити в один клік

Таємні орагнізації хочуть правити королівством! Шпигуни здатні на все, але їм можна протидіяти, якщо бути хитрим і розумним.

03-000177

Характеристики

Вік
Від 8 років
Час гри
20 - 40 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Гра "Сірий кардинал" - нескадна та швидка, і при цьому дуже цікава.

У грі всього 9 персонажів і завдання полгає у тому, щоб зібрати сети (повні набори) карт. Але це непроста, адже кожна з карт має свої властивості, у тому числі і негативні. 

У наборі гри "Сірий кардинал":

84 карти

правила гри