Настільна гра Відважні щури Feelindigo

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
155,00 ₴

Купити в один клік

Швидка та оригінальна дуельна гра, побудована на вмінні прорахувати дії суперника.

03-000175

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
до 20 хв
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

"Відважні щури" - мінімалістична карткова гра для двох гравців.

Кожен гравець таємно вибирає одну зі своїх карт і кладе її долілиць перед собою. Після чого гравці одночасно відкривають вибрані карти. Це вважають за один раунд. Начебто все просто? Але суть гри полягає у тому, щоб передбачити, яку саме картувибере твой суперник, і підібрати свою карту, яка ка буде або більшою по значенню, або буде мати властивості перемогти карту суперника.

У наборі:

16 гральних карт

2 карти-інструкції

правил гри рос. та укр мовами

Вам також може сподобатися