Настільна гра Вибухові кошенята Розпусна версія TnTCat

  • Ціну знижено
  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
270 грн.
245 грн. Заощаджуєте 25 грн.

Купити в один клік

Доросла гра з дорослими картинками. )) Але у грі багато кошенят!

TnTCat
03-000174

Характеристики

Вік
Від 18 років
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Доросла версія популярної гри для веселих компаній "Вибухові кошенята".

Правила лишаються незмінними - у колоді із звичайними картами заховані карти з Вибуховими кошенятами. Коля ці карта випадає комусь із гравців - він "вибухає", тобто випадає з гри. Але лише у тому випадку, якщо у нього немає карт - нейтралізаторів вибухів.Але і звичайні карти - не такі вже і звичайні, адже це доросла, "розпусна " версія гри. Додамо, що гра дуже дотепно оформлена!

У набір гри входять:56 карт.унікальні наклейки. праивла гри

Вам також може сподобатися