Настільна гра Вибухові кошенята TnTCat

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
270 грн.

Купити в один клік

"Вибухові кошенята" - україномовна версія веселої гри для веселої компанії. Це як "російська рулетка", але з кошенятами! 

TnTCat
03-000172

Характеристики

Вік
Від 7 років
Мова
українська
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Це дуже смішна гра про котиків, які мають властивість вибухати!

Колода містить смішні карти, серед яких трапляються карти з вибуховими кошенятами. Гравці по черзі викладають карти на стіл, аж поки комусь не попадеться Вибухове кошеня. Цей гравець  вибуває з гри, якщо в нього немає карт-нейтралізаторів - наприклад котячого бутерброда, або лазерної указки.

Гра надзвичайно дотепно ілюстрована, смішні малюнки додадуть гравцям веселощів. Правила дуже прості, і сенс цієї гри полягає у азартній гумористичній атмосфері серед гравців.

У набір гри "Вибухові кошенята" входять

55 карт

правила  гри

Вам також може сподобатися