Настільна гра Білосніжка. Делюкс Smart Games

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
749 грн.

Купити в один клік

Пам'ятаєте історію про Білосніжку та Злу Королеву? 

Тепер ви можете поринути у цю чудову казку!

Smart Games
03-000168

Спеціальні посилання

 Гра “Білосніжка. Делюкс” допоможе дитині  навчитися логічно мислити.

Завдання гравця полягає в тому, щоб правильно розташувати казкових персонажів всередині будинку. Символи в кожному завданні підказують хто де має знаходитися. 

Коли правильно розташувати усі фігурки, останнє місце завжди залишається за Білосніжкою.

В цю гру можна грати двома способами: будинок до гравця повернутий кімнатами (перші 24 завдання), будинок повернутий фасадом (наступні 24 завдання).  Відкрий вікна та двері, щоб перевірити себе.

У набір гри входять:

 3-D будинок;

 7 гномів

Білосніжка

 Зла королева

 буклет із 48 завданнями

ілюстрована книжка в подарунок.

Вам також може сподобатися