Настільна гра Золото гнома (Smart Games)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
239 грн.

Купити в один клік

Гра-головоломка, що розвиває логіку. Збираємо золото , яке заховали у шахтах гноми!

Smart Games
03-000164

Магнітна гра-головоломка від Смарт Гейм для одного гравця в зручній дорожный упаковці. Пропонується 4 рівня складності. Гравець повинен виконати різні завдання, щоб зібрати в шахті все золото гномів. Дитині треба розмістити деталі сходів так, щоб можна було спускатися і підніматися, просуваючись по ігровому полю і збирати заховане в шахтах золото. Настільна гра розвиває увагу, мислення, логіку, уяву.

У комплект гри входять: інструкція

ігрове поле

буклет із завданнями і відповідями

7 магнітних деталей (сходи, гном, золото)

Вам також може сподобатися

Reviews