Настільна гра Кролик Бу Smart Games

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
799 грн.

Купити в один клік

Настільна розвиваюча гра для малят. Яскравий Кролик Бу не тільки розважає, але й навчає.

Smart Games
03-000163

Характеристики

Вік
Від 4 років

Спеціальні посилання

Кролик БУ – це об’ємна головоломка для дітей від 4 років з великими дерев’яними деталями.

З Кроликом можна грати по-різному. Він може Кролик  дивитись через круглий або зірковий отвір. Може  стояти на синьому, червоному або жовтому блоках.  Блоки теж можна приєднати по-різному. Деякі завдання візуально схожі, але рішення для них різні в залежності від того, наскільки стирчать вуха кролика.

З Кроликом БУ діти відкриють для себе дивовижний світ 3D простору.

В комплект входить книжка з 60 завданнями, які треба розв’язати  або грати та осягати поняття вище/нижче, внутрішній/зовнішній, видимий/прихований.

Вам також може сподобатися