Настільна гра Кварто (Quarto) Gigamic

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
1 165,00 ₴

Купити в один клік

У цій грі необхідно думати на 2 ходи наперед!

Класична гра "Кварто" чудове тренування для інтелекту!

03-000160

Характеристики

Вік
Від 6 років
Кількість гравців
Від 2 гравців

Спеціальні посилання

Класична абстрактна гра "Кварто" від Gigamic користується великим успіхом у фанів настільних ігор.

У цій грі необхідно бути уважним, хитрим і завбачливим. Мета гравців полягає у тому, щоб скласти квадрат з фігур 4 х 4 таким чином, щоб лінії співпали хоча б за однією з ознак: кольору фігури, її формою, або висотою. Це зовсім легко, скажете ви! Але особливість гри у тому, що фігуру для наступного ходу суперника вибираєте ви!

У набір гри входять:

16 дерев'яних фігур

ігрове поле

мішечок з тканини

правила гри