Настільна гра Лапочки (рос) (Бомбат гейм)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
400 грн.

Купити в один клік

Один-два-три-чотири-п'ять... Скільки тут кошенят?

Вчимо рахувати самих маленьких діток!

03-000152

Гра від "Банды умников" розроблена дня навчання вмінню рахувати самих маленьких діток. Будемо рахувати курчат, кошенят та цуценят. Грою передбачено три рівня складності: для малюків, які лише опановують різницю між "один та "багато", для тих,  хто вже вміє рахувати "до трьох",  та для тих хто вже може порахувати "до п'яти".

Ігрові картки заламіновані, тому прослужать довго.

У набор игри "Лапочки" входять:

30 карток з ламінацією

3 кубики

правила гри

Вам також може сподобатися

Reviews