Настільна гра Адмірал Бомбат гейм

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
990 грн.

Купити в один клік

"Адмірал" - це не просто гра, Це справжній конструктор, за допомогою якого ви можете на своєму столі розіграти будь-яку морську битву!

03-000150

Характеристики

Вік
Від 10 років
Час гри
60 - 90 хв

Спеціальні посилання

Велика і дуже деталізована гра для справжніх морських вовків. Вам знадобитися час, щоб вивчити правила гри, але повірте, гра того варта! Адже за допомогою 24 кораблів ви зможете розігрувати величезну кількість сценаріїв морських боїв. Гра дає гравцям до використання  усі інструменти бойового вітрильного флоту - протистояння кораблів, абордаж та захоплення кораблів супротивника. захоплення колоній.

  Гра передбачає три ступені складності:

Лейтенант - сценарій для дітей, або початківців

Капітан - для більш старших та досвідчених гравців. Тут вже мають значення точна прицільність та правила пересування кораблів.

Адмірал - найвищий ступінь складності.

До складу гри "Адмірал" входять:

24 моделі кораблів з магнітними картками

ігрове полу

накладні елементи карти

кубик

флюгер

правила гри

Вам також може сподобатися