Настільна гра Домик: Солнечная 156 (рос) (Мир хобби)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
600 грн.

Купити в один клік

Доповненн до чудової гри "Домик". Більше інструментів, більше можливостей!

Мир хобби
03-000146

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
40 - 60 хв
Мова
російська

Гра "Домик" виявилася настільки популярною, що видавці зробили ось це доповнення. Тепер у гравців, які будують власний дім є значно більше можливостей.

По-перше, тепер у гру можна грати шести гравцям, або самостійно. По-друге, з"явилося 12 додаткових будівельних креслень та 12 карт Друзів, яких ви можете запрошувати у новий будинок. 

А також у доповненні є 24 нові карти кімнат та 24 нові карти ресурсів. 

Тепер ви можете побудувати справжній Будинок Мрії!

У набір гри  "Домик; Солнечная 156" входять:

Додатковий гральний планшет

2 планшети будинків

блокнот

5 жетонів декору

24 карти кімнат

24 карти ресурсів

12 карт друзів

12 карт креслень

правила гри

Вам також може сподобатися

Reviews