Настільна гра Домик (Dream Home) (рос) (Мир хобби)

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
670 грн.

Купити в один клік

  Якщо вам всього 6 років, ви все одно можете побудувати будинок своє мрії.

Мир хобби
03-000145

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
російська

Чудова дитяча стратегічна гра про будівництво власного будинка.

Завдання гравців - облаштувати власний будинок - спроектувати, декорувати та при цьому перемогти суперника. Гра чудово тренує самостійність та вміння планувати. 

Гравці отримують планшети, на яких за 12 раундів належить розмістити будинок своєї мрії. Вітальні, кухні, дитячі кімнати, гаражі - все це ви можете облаштувати за власним бажанням, але існують правила, яки примусять гравців добрячє подумати.

У набір гри входять:

ігрове поле

4 планшети гравців

60 карт кімнат

48 карт ресурсів

10 жетонів декора

фішка першого гравця

правила гри 

Вам також може сподобатися

Reviews