Настільна гра Домик (Dream Home) (рос) Мир хобби

  • Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою. Ми приймаємо не тільки платежі на картки Приватбанка і Монобанка, але й оформлююємо доставку післясплатою.
  • Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам  в той самий день. Швидка доставка! Ми доставляємо вам товар Новою Поштою, Укрпоштою, а по Київу ще й кур'єром. Більшість замовлень ми відправляємо вам в той самий день.
  • Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :) Якщо раптом товар Вам не підійшов, ви можете повернути його нам за наш рахунок. Навіть через рік. :)
Останні товари на складі
670,00 ₴

Купити в один клік

Навіть є вам всього 7 років, ви все одно можете побудувати будинок своєї мрії!

03-000145

Характеристики

Вік
Від 7 років
Час гри
20 - 40 хв
Мова
російська

Спеціальні посилання

Відмінна дитяча стратегічна гра з побудови власного будинку.

Завдання гравців - облаштувати власні будинки - спроектувати, декорувати і при цьому перемогти суперників. Гра відмінно тренує стратегічні навички, вміння планувати і самостійність Гравці отримують планшети, на яких за 12 раундів потрібно розмістити і благоусроіть будинок своєї мрії.

Спальні, кухні, ванні кімнати, дитячі та гаражі - ви можете додавати все на свій смак, але існують правила, які заставять гравців добряче помізкувати.

У набір настільної гри "Будиночок" входять:

Ігрове поле

4 планшета для гравців

60 карт Кімнат

48 карт Ресурсів

10 жетонів Декору

Фішка першого гравця

Правила гра

Вам також може сподобатися